Ceník

Klasické a dětské portrétní fotografie – 1200Kč / 8 upravených fotek v digitální podobě na email

Glamour fotografie v apartmánech – od 1400Kč / 8 upravených fotek v digitální podobě na email (cena dle apartmánu/studia)

Svatebních fotografie – od 3500Kč

Mini 3500Kč / Nafocení obřadu, novomanželských fotek a slavnostního oběda. Fotografie (cca 100ks) dostanete na DVD s video prezentací fotek s hudbou. Doba focení cca 2-3 hodiny

Klasika 6500Kč / Nafocení příprav svatby, obřadu, novomanželských fotek a slavnostního oběda, odpolední zábava. Fotografie (cca 200ks) dostanete na 2ks potištěného DVD s video prezentací fotek s hudbou a digitální formou. Dále mnou vybraných 40ks kvalitně tisknutých fotografií ve formátu 18x13cm. Ukázky videoprezentací jsou k dispozici na stránkách ve svatební části. Doba focení cca 8 hodin

Kompletní 9500Kč / Nafocení příprav svatby, obřadu, novomanželských fotek a slavnostního oběda, odpolední zábava a dále celovečerní zábava (soutěže apod) až do jejího upadnutí :) Fotografie (min 300ks) dostanete na 2ks potištěného DVD s video prezentací fotek s hudbou a digitální formou. Dále mnou vybraných 60ks kvalitně tisknutých fotografií ve formátu 18x13cm. Ukázky videoprezentací jsou k dispozici na stránkách ve svatební části. Doba focení do padnutí!

Doba dodání: Do týdne se snažím odevzdat zkrácené video z fotek (ukázky všude možně) a do 4 týdnů zbytek. V sezoně se může doba dodání lehce zvýšit, prosím o trpělivost.
Dojezd: V případě většího ježdění autem se ještě může cena zvýšit. Vše je o domluvě.

Produktové fotografie – Dle rozsahu, cena smluvní

 

Vizážistka – 300Kč / Líčení (oči, stíny, makeup, rty, lehčí úprava vlasů)