Ceník

Portrétní a těhotenské fotografie (1-2 osoby) – 1600Kč / 10 upravených fotek v digitální podobě na email

Rodinné focení (3 osoby a více) – 2400Kč / 10 upravených fotek v digitální podobě na email

Glamour fotografie v apartmánech, focení u vodopádu – od 1800Kč / 10 upravených fotek v digitální podobě na email (cena dle apartmánu/studia/obsazenosti)

Další fotky nad rámec balíčku – 150Kč / 1ks upravené fotky

Svatební fotografie – balíčky od 6000Kč

Mini 6000Kč / Nafocení obřadu, novomanželských fotek a slavnostního oběda. Fotografie (cca 100ks) dostanete na DVD s video prezentací fotek s hudbou ve svatebním pouzdru. Doba focení cca 3 hodiny

Klasika 11000Kč / Nafocení příprav svatby, obřadu, novomanželských fotek a slavnostního oběda, odpolední zábava. Fotografie (cca 200ks) dostanete na 1ks fotkou potištěného DVD s video prezentací fotek s hudbou a digitální formou. Dále mnou vybraných 40ks kvalitně tisknutých fotografií ve formátu 18x13cm, vše ve svatebním pouzdru. Ukázky videoprezentací jsou k dispozici na stránkách ve svatební části. Doba focení cca 8 hodin

Kompletní 15000Kč / Nafocení příprav svatby, obřadu, novomanželských fotek a slavnostního oběda, odpolední zábava a dále celovečerní zábava (soutěže apod) až do jejího upadnutí 🙂 Fotografie (min 300ks) dostanete na 1ks fotkou potištěného DVD s video prezentací fotek s hudbou a digitální formou. Dále mnou vybraných 60ks kvalitně tisknutých fotografií ve formátu 18x13cm, vše ve svatebním pouzdru. Ukázky videoprezentací jsou k dispozici na stránkách ve svatební části. Doba focení do padnutí (dokud se něco děje)!

Doba dodání: Do týdne se snažím odevzdat zkrácené video z fotek (ukázky všude možně) a do 4 týdnů zbytek. V sezoně se může doba dodání lehce zvýšit (4-6 týdnů), prosím o trpělivost.
Dojezd: V případě většího ježdění autem se ještě může cena zvýšit. Vše je o domluvě.

Produktové fotografie – Dle rozsahu, cena smluvní

Neupravené fotografie neposkytuji, děkuji za pochopení.

Vizážistka – 400Kč / Líčení (oči, stíny, makeup, rty, lehčí úprava vlasů)

Back To Top